Wiadomości

2 liga co wiemy po dwoch kolejkach

 

 

Na czele z dorobkiem 6 punktów mamy trzy zespoły: Al Mar Wołomin, Lider, Detox. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że każdy z tych zespołów będzie walczył o najwyższe cele Al Mar w pierwszej kolejce mierzył się z beniaminkiem Tidy Team i dość gładko wygrał 5:0. W drugim meczu mieli przed sobą trudne wyzwanie w postaci Tęczy Pustelnik, po wyrównanym meczu Al Mar wygrał 3:2 i pokazał, że w 2 lidze może wygrać z każdym. Lider miał trochę problemów w pierwszym meczu przeciwko Nankatsu. Owszem wygrali 2:1 ale Nankatsu pierwsze 15 minut grało jednego mniej, następnie strzeliło sobie kuriozalnego samobója, ten mecz zwiastował, że mogą oni mieć duże problemy z dobrze dysponowaną w pierwszym meczu Jogą Finito. Jednak Lider po dużo lepszym meczu niż z Nankatsu pokonał Jogę 7:4 i pokazał, że ma ambicje na bardzo szybki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Detox pierwszy mecz rozegrał z Tęczą Pustelnik i po bardzo wyrównanej grze zwyciężył 4:3. W następnych meczu zawodnicy Detoxu mierzyli się z SC Halinów dość pewnie wygrali 4:1. Każdy z tych zespołów ma za sobą już bardzo poważny test Al Mar i Detox pokonali Tęcze Pustelnik, a Lider Joge Finito, te wyniki pokazują, że na czele tabeli nie ma nikogo z przypadku.

 

Miejsca 4-8 zajmują drużyny, które mają 3 punkty po dwóch meczach. Dzięki bilansowi bramek na 4 miejscu aktualnie jest Tidy Team, który pokonał Sportowych Zakapiorów aż 17:1. Joga Finito zajmuje 5 miejsce, w pierwszym meczu gładko i po bardzo dobrej grze ograli Ostre Grzyby 7:2, następnie po dobrym i wyrównanym meczu ulegli Liderowi. Zarówno Tidy jak i Joga ma argumenty, aby doskoczyć do czołówki i powalczyć o wysokie cele. 6 miejsce to Fc Zieloni, którzy rozegrali dwa bardzo wyrównane mecze i oba zakończyły się wynikiem 3:2, w pierwszej kolejce pokonali Sportowych Zakapiorów, w drugiej ulegli Ostrym Grzybom. Nankatsu i Ostre Grzyby, to drużyny, które w tamtym sezonie do końca byli uwikłanie w walkę o utrzymanie więc 3 punkty po dwóch meczach to wynik z którego powinni być zadowoleni.

 

Na miejscach 9-12 są Gosuansa, SC Halinów, Tęcza Pustelnik, Sportowe Zakapiory. Pierwsze dwa zespoły podzieliły się punktami w pierwszym meczu między sobą, a na tablicy wyników zapisał się wynik 2:2. Następnie przegrały swoje mecze Gosuansa po zaciętym spotkaniu okazała się gorsza od Nankatsu (2:1), a SC Halinów przegrał z faworyzowanym Detoxem. 11 miejsce to Tęcza Pustelnik jest to wynik ciężkiego terminarzu i dwóch minimalnych porażek jedną bramką najpierw z Detoxem, a potem z Al Marem. Wiemy jednak, że potencjał Tęczy sięga zdecydowanie wyżej i w przyszłości spodziewamy się ich w górnej połowie tabeli. Ostatnie miejsce zajmują Sportowe Zakapiory, zostawili oni po sobie zdecydowanie najgorsze wrażenie ze wszystkich drużyn i zdecydowanie powinni coś zmienić przez święta.