Wiadomości

Informacje o nowym sezonie

Start nowego sezonu MLPN jest zaplanowany na weekend 29-30 marca . Zebranie kapitanów odbędzie się prawdopodbnie 27 marca (godz. 19.00 w budynku klubowym Victorii Sulejówek).
Wpisowe za ligę : 350zł płacone do zebrania
Lista zgłoszeniowa : do 28.03 ( piątek ) wysyłana na e-mail
e-mail : Swichu17@interia.pl

Tak samo, jak w zeszłym roku, prosimy drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2013, o potwierdzenie chęci udziału w nadchodzącym sezonie. Od tego zależy liczba ewentualnych nowych drużyn.

Na zebraniu będą omawiane sprawy związane z regulaminem Mlpn.

Informacje o nowym sezonie

Start nowego sezonu MLPN jest zaplanowany na weekend 6-7 kwietnia. Zebranie kapitanów odbędzie się 2 kwietnia (godz. 19.00 w budynku klubowym Victorii Sulejówek).
Wpisowe za ligę : 300zł płacone do zebrania
Lista zgłoszeniowa : do 5.04 ( piątek ) wysyłana na e-mail
e-mail : Swichu17@interia.pl

Tak samo, jak w zeszłym roku, prosimy drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2012, o potwierdzenie chęci udziału w nadchodzącym sezonie. Od tego zależy liczba ewentualnych nowych drużyn.

Na zebraniu będą omawiane sprawy związane z regulaminem Mlpn.

Informacje o nowym sezonie

Start nowego sezonu MLPN jest zaplanowany na weekend 31 marca – 1 kwietnia. Zebranie kapitanów odbędzie się 26 marca (godz. 19.30 w budynku klubowym Victorii Sulejówek).

Tak samo, jak w zeszłym roku, prosimy drużyny, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2011, o potwierdzenie chęci udziału w nadchodzącym sezonie. Od tego zależy liczba ewentualnych nowych drużyn.

W regulaminie rozgrywek zajdzie jedna zasadnicza zmiana. Dopuszczany będzie udział w jednej drużynie dwóch zawodników zrzeszonych w PZPN, jednak występujących nie na wyższym szczeblu, niż A-klasa. Ten limit będzie można rozszerzyć o jednego gracza z A-klasy, jeśli występuje on w MLPN od co najmniej dwóch sezonów.