Wiadomości

Kilka informacji

Dziś odbyło się zebranie kapitanów drużyn MLPN, na którym przyjmowane były składki i listy zgłoszeniowe. Zespoły, które nie przysłały swojego przedstawiciela i nie wpłaciły 200 zł za udział w rundzie rewanżowej, mają na to czas do 22 sierpnia. Podobnie ma się rzecz z dostarczeniem listy zgłoszeniowej i zgody rodziców na grę niepełnoletniego zawodnika (jeśli zawodnik ma zgodę na grę w poprzedniej rundzie, nie trzeba przynosić jej drugi raz).

Listy zgłoszeniowe można też wysyłać mailem do mnie na adres marcin_npa@o2.pl. Jeśli ktoś złożył listę, a chce dokonać na niej jakiejś zmiany czy też dopisać zawodnika na wolne miejsce – również proszę o maila do 22 sierpnia. W przypadku niedostarczenia nowej listy obowiązywać będzie ta z minionej rundy.

Ponadto w dniach 6-7 września odbywać się będzie turniej w Halinowie. Zespoły MLPN, które będą brać w nim udział, zgłaszają to do mnie drogą mailową do 31 sierpnia, tak by można było dokonać ewentualnych przesunięć w terminarzu ligi na ten weekend (tzn. rozpocząć kolejkę nie o 9 rano, a później). Czas na rozegranie zaległych meczów będą mieć do końca września.