Wiadomości

START LIGI

Sezon 2010 rozpoczynamy 10 kwietnia.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w ostatnim tygodniu marca. Dokładna data i godzina zebrania będzie podana na stronie i forum.

Sezon 2010 rozpoczniemy w takim samym składzie drużyn jak sezon 2009. Oznacza to, że nie pojawi się żadna nowa drużyna. Kilka drużyn zgłosiło chęć zmiany nazwy. Szczegóły na pierwszym zebraniu.
Druki list zgłoszeniowych i zgody rodziców dla graczy nie pełnoletnich do pobrania ze strony MLPN w zakładce LINKI.

Przypominamy drużynom o obowiązku posiadania oprócz, jednolitych koszulek, także kompletu znaczników. Wymóg ten wprowadzony był w połowie poprzedniego sezonu i związany był ze „znikającymi” i niszczonymi znacznikami.

Start ligi

W najbliższy weekend rusza runda rewanżowa MLPN. Kompletny terminarz jest już wpisany na stronę. Drużyny, których przedstawicieli zabrakło na wczorajszym zebraniu, mają czas do piątku na zapłacenie składki i złożenie listy zgłoszeniowej. Pieniądze (200 zł I i II liga, 180 zł III liga) wpłacamy w barze u Jacka, listy zgłoszeniowe przyjmuję ja pod adresem marcin_npa@o2.pl.

START LIGI

Liga startuje 28 marca w sobotę.
Zebranie organizacyjne, zgodnie z wcześniejszymi informacjami odbędzie się w poniedziałek 23 marca. Proszę nie zapomnieć o listach zawodników i zgodach dla osób nieletnich.
Na zebraniu wyłonimy składy Wydziału Dyscypliny i Wydziału Gier.
Rozlosowany zostanie zestaw par na cały sezon.

W związku z faktem, że w II lidze nastąpiła fuzja 2 zespołów, zwolniło się jedno miejsce, na które „tradycyjnie” wraca przegrana drużyna z barażu (Huragan Poręby Nowe).

Jako że na boisku przy Narutowicza, tak jak w zeszłym sezonie, rozgrywać będzie swoje mecze także drużyna chłopców z Victorii, w III lidze wystąpi 11 zespołów. W każdej kolejce zatem jedna drużyna z III ligi będzie pauzowała.
W III lidze wystąpi jedna nowa drużyna o nazwie „Lider”.

Wpisowe w I i II lidze 200 zł, w III 180 zł.

Przypominamy drużynom, o konieczności utrzymania kultury i porządku na obiekcie, oraz bezwzględnym zakazie spożywania alkoholu i palenia papierosów. W przypadku naruszeń regulaminu obiektu, liga może stracić możliwość rozgrywania tam meczy.

START LIGI

Informujemy, że pierwsza kolejka sezonu 2009 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Sulejówku zostanie rozegrana w dniach 28-29 marca 2009.
Godziny rozgrywania meczy pozostają takie same jak w poprzednim sezonie.
Do dnia 15 marca czekamy na potwierdzenia uczestnictwa w lidze od drużyn, które brały udział w rozgrywkach w poprzednim sezonie. Potwierdzenia prosimy wysyłać na adres fcfaworyt@tlen.pl .
Jeżeli po tym terminie pozostaną wolne miejsca, dopuszczamy możliwość dopuszczenia do rozgrywek nowych drużyn. Ewentualne nowe drużyny proszone są także o przesłanie informacji, z podaniem osoby wskazanej do kontaktu.
Zebranie organizacyjne, na którym zostanie wybrany skład Wydziałów, rozlosowana pierwsza kolejka, oraz zebrane listy zawodników i wpisowe (200 zł), odbędzie się 23 marca 2009 o godzinie 19.30 w barze „U Jacka” przy ul.Ogińskiego w Sulejówku.
W przypadku pytań prosimy dzwonić do Jacka (509 292-875), oraz od 11 marca do Mariusza (505 187-720).