Wydarzenie Ilość
Gol2 Anhamar Adam
Gol1 Bezpalko Denis
Zawodnik meczu1 Anhamar Adam

Mecz pomiędzy dwoma beniaminkami to zawsze wielkie emocje i tym razem nie było inaczej. FC Bartycka 04 szybko strzeliła bramkę na 1:0 i kontrolowała spotkanie. Na przerwę schodziliśmy z drobną przewagą Bartyckiej, Vice lider 2 ligi po przerwie podwyższył na 2:0, po błędzie obrońcy Rebeliantów. Ten gol wpłynął na Rebelie pobudzająco, po szybkiej kontrze i strzale do pustej bramki zrobiło się 2:1. Na remis nie trzeba było długo czekać, gdyż już kilka minut później po strzale z dystansu padła bramka wyrównująca. Gol na 2:2 sprawił, że mecz toczył się w bardzo szybkim tempie, akcje z obu stron napędzali najlepsi zawodnicy obu drużyn. Praktycznie w ostatniej akcji meczu strzałem z linii pola karnego mecz rozstrzygnął nowy nabytek Bartyckiej i mecz zakończył się wynikiem 3:2. Po raz kolejny stracie tych dwóch drużyn przyniosło nam wyrównany mecz i twardą grę z obu stron. Zdjęcia z tego meczu będzie można obejrzeć w galerii.